Anasayfa Dizi Vikings 6.Sezonunda Neler Olacak Sizce?

Vikings 6.Sezonunda Neler Olacak Sizce?

300
0
vikings 6.sezon,lagertha
vikings 6.sezon,lagertha

Vikings izleyicileri, Lagertha’nın 6. Sezon’da neler yapacağına dair biraz fikir sahibi oldu.Fragman sayesinde, Katheryn Winnick, birşeyleri ima etti. Heyecan verici videoyu ve Lagertha’nın son sezonda neler söylediğine hep beraber bakalım.

Lagertha 6.Sezonki konuşmasında izleyenleri biraz şaşırtıyor. Vikinglerden ayrıldığında, oğlu Bjorn – Ivar’ı mağlup etti ve Lagertha tarafından Kattegat Kralı olarak taçlandırılmıştı. Bjorn ailesinin mirasını son sezona kadar devam ettirecek gibiydi.

Vikingslerin 6. Sezon videosunda, Lagertha Kattegat’ı yönettiğini iddia ediyor. Nasıl yani? Lagertha’nın kendi oğlunu devirmesi hiç mantıklı değil. Belki de uzaktayken Kattegat’tan sorumluluğunu oğluna bırakmıştır. Yoksa Bjorn’a korkunç bir şey mi oldu ve onun hislerini mi devraldı? Bu fragman bir çok Vikings dizisinin sevenleri için spekülasyonuna yol açıyor.

Fragmandan Söylenenler:

BURASI BENİM KRALLIĞIM. KATTEGAT’I BEN YÖNETİRİM VE ONU KORUMALIYIM VE HALKINA BAKMALIYIM. ÖZELLİKLE’DE ŞİMDİ, KRAL HARALD’IN GÜÇLERİNDEN BAŞKA BİR SALDIRI BEKLEMEK İÇİN SEBEBİMİZ VARKEN. ANLIYOR MUSUN?

Vikinglerin yapımcısı, Lagertha’nın eski yaşamından uzaklaşamayacağını iddia etmişti. Lagertha fragmanda eski yaşamına dönüyor. 

Asıl soru, onu tam olarak geri getiren şey nedir? Belki, 6.Sezon için fragman bu konuda fikir verebilir. Aşağıya göz atalım:

Görebileceğiniz gibi, Lagertha savaş üniforması giymiş ve halkının “başka bir saldırıya hazır olması gerektiğini” söylüyor. Bu saldırı Kral Harald tarafından gerçekleştirildi mi?

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz